8 800 ₴
6 795 ₴
Описание
Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser
Плиткорез монорейковий Industry 1200 мм Haisser - якісний плиткорез ручної професійного рівня, призначену для різання всіх видів плитки. Максимальна глибина різу становить 16 мм, довжина різу - 1200 мм. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу передбачені 10 кулькових підшипників. - Суцільна сталева прямокутна напрямна - Посилена суцільна сталева станина - Висувні надійні опори для плитки великих розмірів - Ролики для транспортування - Магнітна ламає лапка - Змінний карбід - вольфамовій ріжучої елемент високої якості з титановим покриттям Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64031
Глубина реза
Длина реза
Дополнительно
- в 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників
Назначение
Производитель
Режущий элемент
Страна производитель
Тип
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Вес | 16 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 6 мм |
| Диаметр режущего ролика | 22 мм |
| Максимальная глубина реза | 16 мм |
| Максимальная длина реза | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначение | Професійний плиткоріз ручний монорейковий Industry 1200 мм Haisser 64022 |