Все добре, хороші стільці, сподіваюся довго прослужать. Але ціна при доставці була інша, дорожче на 200 грн.
Гарна якість дякую ☺️
Коли відправите
Відправка завтра.Гарного дня.
Дуже все сподобалось...
Швидка доставка!
Дякую!
Щиро дякую за товар! Стіл суперовий! Дуже гарний та якісний! І ціна взагалі приємно здивувала!
Стелаж нормальний. Нічого особливого від нього не чекала, але для моїх потреб підходить. Трохи хитка конструкція.
Великий плюс, що для збірки не потрібно жодних інструментів!